Ημερομηνία Κυρ Σεπ 29, 2024 1:52 am
Text Size
Αρχική Κοινότητας Γενική Συζήτηση Συζητήσεις

Συζητήσεις

ΑΦΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΕΣΑ.........

Θέματα γενικού ενδιαφέροντος που αφορούν τον χώρο του αλεξιπτώτου πλαγιάς.

Συντονιστής: Moderators

ΑΦΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΕΣΑ.........

Δημοσίευσηαπό kswift » Δευτ Οκτ 25, 2004 12:43 pm

:idea: γιατί δεν γραφετε κάτι; δηλαδή κανείς δεν καταφερε να κάνει κάτι αυτό το ΣΚ; :twisted: :roll:

kswift
Competition
 
Δημοσ.: 316

Δημοσίευσηαπό kalli » Δευτ Οκτ 25, 2004 1:20 pm

Είδες Κώστα μου? Μπαίνουμε όλοι και κανείς μας δε γράφει τίποτα .Only 8O .
Λοιπόν, αυτό το Σ/Κ μερικά μέλη από δω (kalli-paragianna) , αντί να πάνε στο βουνό , κάνανε το ακριβώς αντίθετο. Πήγαμε για καταδύσεις με την ΕΟΔ , και ομολογώ ότι ήταν μια μοναδική εμπειρία. Απ' ότι μάθαμε όμως δε χάσαμε και τίποτα που δεν ήρθαμε. Νομίζω ήταν το σαββατοκύριακο του parawaiting και της τσουλήθρας . Εν αναμονή του επόμενου Σ/Κ. :(

kalli
EN A
 
Δημοσ.: 6

Δημοσίευσηαπό MIK » Τρί Οκτ 26, 2004 10:00 am

Kωστάκι να ξέρεις ότι η ειδική ομάδα αποστολών "βρείτε που πετάει και απογειωθήτε από κάθε πιθανή απογείωση προς κάθε υποψία θερμικού" πάλι έκανε το θαύμα της.

Να με ακολουθείς αγόρι μου.

Ανεπιβεβαίωτες πληροφορίες αναφέρουν τον Παρνασσό να είχε ταυτόχρονα 3 απογειώσεις που "πετάνε" (χαμηλή, κανονική,δυτική) με την παραπάνω ομάδα να τις πετάει την Κυριακή και κάποιοι κάπου κάποτε να βάζουν και 1.5 ώρα πτήση.(όχι εγώ με κάτι φούσκες έκανα παρέα αλλά κάτι έκανα).

SUNSET TEAM ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΓΡΑΜΜΗ 150KV
MIK
Competition
 
Δημοσ.: 1645

Re: ΑΦΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΕΣΑ.........

Δημοσίευσηαπό ChrisLappas » Τρί Οκτ 26, 2004 2:10 pm

kswift έγραψε::idea: γιατί δεν γραφετε κάτι; δηλαδή κανείς δεν καταφερε να κάνει κάτι αυτό το ΣΚ; :twisted: :roll:


Εγώ κατάφερα να μπλέξω το πανί μου σε κάτι πουρνάρια στην απογείωση. Μετράει :?:

ChrisLappas
EN A
 
Δημοσ.: 8


Επιστροφή στην Συζητήσεις

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 8 επισκέπτες

cron