Ημερομηνία Σάβ Απρ 27, 2024 5:34 pm
Text Size
Αρχική Κοινότητας Αγγελίες Αγγελίες εξοπλισμού

Αγγελίες εξοπλισμού

Πωλείται Ozone Photon ML 90-105 Red.

Οι πωλήσεις και οι αγορές μέσα από αυτό το φόρουμ δεν σχετίζονται με την ιστοσελίδα sky.gr και δεν αποφέρουν κανένα έσοδο ή άλλο όφελος για το sky.gr. Οι πωλητές και οι αγοραστές είναι οι αποκλειστικοί απολύτως υπεύθυνοι για τις συναλλαγές.

Συντονιστές: sarropoulo, Moderators

Κανόνες Δ. Συζήτησης
Οι πωλήσεις και οι αγορές μέσα από αυτό το φόρουμ δεν σχετίζονται με την ιστοσελίδα sky.gr και δεν αποφέρουν κανένα έσοδο ή άλλο όφελος για το sky.gr. Οι πωλητές και οι αγοραστές είναι οι αποκλειστικοί και απολύτως υπεύθυνοι για τις συναλλαγές. Το sky.gr δεν φέρει καμία ευθύνη για τις συναλλαγές και τα προϊόντα που αναφέρονται στις συζητήσεις που ακολουθούν. Συμμετέχοντας στις συζητήσεις δηλώνετε ότι έχετε διαβάσει και έχετε αποδεχθεί τους όρους αυτούς.

Πωλείται Ozone Photon ML 90-105 Red.

Δημοσίευσηαπό JOHNGEORGO » Δευτ Μαρ 04, 2024 8:31 pm

Αγαπητοί μου συνιπτάμενοι γεια σας. Επειδή μέχρι τον Ιούνιο θα πετάω, γιατί πρέπει να του βάλω ώρες, με το αγωνιστικό, το αγαπημένο μου Photon θα κάθεται και θα παραπονιέται. Έτσι είπα μήπως το θέλει κάποιος να το κάνει δικό του και το καημένο να αποφύγει την κατάθλιψη. Είναι σαν καινούργιο, έχει 54 ώρες σε 15 πτήσεις, χωρίς καμία ζημιά, και ακόμη κάνει τον χαρακτηριστικό ήχο του καινούργιου. Στις 50 ώρες έγινε συνιστώμενη μέτρηση που προτείνει η Ozone. Είναι κατασκευασμένο στις 15/5/2023 και πρώτη πτήση έκανε στις 9/6/2023. Είναι κατά την γνώμη μου το πιο ολοκληρωμένο C φτερό στην αγορά αυτή την στιγμή. Το πουλάω 3.100 ευρώ. Για περισσότερες πληροφορίες στο 6986479787.
Καλή πτητική σεζόν να έχουμε.
Γεωργοσόπουλος Γιάννης.

Δέν έχετε τα κατάλληλα δικαιώματα να δείτε τα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
JOHNGEORGO
EN B
 
Δημοσ.: 75

Επιστροφή στην Αγγελίες εξοπλισμού

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 42 επισκέπτες