Ημερομηνία Κυρ Απρ 28, 2024 12:30 am
Text Size
Αρχική Κοινότητας Ανακοινώσεις Ανακοινώσεις

Ανακοινώσεις

ΑΟΚ | ΜΗΝΥΜΑ ΠΡΟΕΔΡΟΥ

Ανακοινώσεις από τον χώρο του αλεξιπτώτου πλαγιάς στην Ελλάδα

ΑΟΚ | ΜΗΝΥΜΑ ΠΡΟΕΔΡΟΥ

Δημοσίευσηαπό aok » Παρ Οκτ 06, 2023 12:56 pm

Αρχικά θέλω να απευθύνω έναν χαιρετισμό στα μέλη με την νέα μου ιδιότητα.

Ένα μεγάλο ευχαριστώ στην Ναταλία Χατζή για την μεγάλη χάρη που έκανε σε όλους μας ως πρώην πρόεδρος του ΑΟΚ. Κατά την θητεία της αντιμετώπισε αρκετά δύσκολα θέματα και παρά τον πολύ περιορισμένο χρόνο της αντεπεξήλθε άψογα. Άνθρωπος, γυναίκα, με κοχόνες που λένε. Επίσης έδωσε σε όλους μας ένα μάθημα αλτρουισμού και θέλησης προσφοράς ενώ η ίδια ελάχιστα πετάει σε σχέση με πολλούς από εμάς.
Για δεύτερη φορά της το γράφω…
Τα σέβη μου ΚΥΡΙΑ μου!

Επίσης ένα μεγάλο ευχαριστώ στον Νίκο Τσούτη που επίσης έκανε πολύ και καλή δουλειά, Θανάση Εγγλέζο και Κωνσταντίνο Μπούση.

Ευτυχώς τα μέλη του ΔΣ με τα οποία θα ΕΚΤΙΣΩ ΤΗΝ ΠΟΙΝΗ :) είναι νέα παιδιά τα περισσότερα, με αρκετή όρεξη να προσφέρουν εθελοντικά για το κοινό καλό. Αρκετά προβλήματα θα αντιμετωπίσουμε όπως και νά´χει και το ξέρουμε αλλά έτσι είναι η ζωή εδώ στην πατρίδα μας.

Τι θα κάνουμε για τον ΑΟΚ;
Μα ότι μπορούμε χωρίς πολλά θα, προκειμένου να συνεχίσει να υπάρχει προς όφελος όλων μας.
Το ίδιο επιθυμούμε και απο τα μέλη μας.
Δηλ να κάνουν ότι καλύτερο μπορούν χωρίς να τα περιμένουν όλα από εμάς. Πάντα η βοήθεια θα είναι ευπρόσδεκτη.
Παραφράζοντας τα λόγια του Τζον Φιτζέραλντ Κέννεντυ.

(Μη ρωτάς τι μπορεί να κάνει ΑΟΚ για σένα, αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΑΟΚ)

Τώρα για έμενα …
Χμμμμ. Πολύ το χάρηκα που με (χώσατε :o …) εεε τιμήσατε με την ψήφο σας.
Ένιωσα τόσο σπουδαίος… που γύρισα σπίτι με ανάμεικτα συναισθήματα. :(

Ρε λες να πιάστηκα πάλι… :D
Μπαααα φίλοι είναι δεν μπορεί να μην ήθελαν το καλό μου :?
Τι θέλω και μπλέκομαι, καλά δεν περνούσα ως απλό μέλος; Κλπ

Αυτός ο χώρος μου έχει δώσει πολλές χαρές, υπέροχα συναισθήματα και έκανα αρκετούς φίλους τόσα χρόνια .
Ας συμμετέχω ακόμα μια φορά ενεργά ώστε να εξακολουθήσει να υπάρχει αυτός ο σύλλογος και έτσι παλιοί και νέοι φίλοι και εγώ μαζί να συνεχίσουμε να έχουμε κάποιες σημαντικές παροχές και ευκολίες για να μπορούμε να ζούμε αυτές τις υπέροχες στιγμές.
Στιγμές ναι, στιγμές ευτυχίας είναι τα σημαντικά στην ζωή μας και αυτό το σπορ μας δίνει πολλές τέτοιες .
Το ταξίδι δεν έχει επιστροφή και είναι άπαξ.
Ας το χαρούμε όσο περισσότερο μπορούμε.
Ραντεβού στον ουρανό λοιπόν με τα μαγικά φτερά μας. :)

Σταύρος Φώκος

ΥΓ
Ήδη το νέο ΔΣ εχει παραγγείλει φρέσκα ωραία κούμουλα τα οποία είναι καθ´οδόν

Δέν έχετε τα κατάλληλα δικαιώματα να δείτε τα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
aok
Competition
 
Δημοσ.: 203

Επιστροφή στην Ανακοινώσεις

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 80 επισκέπτες