Ημερομηνία Κυρ Απρ 28, 2024 2:35 am
Text Size
Αρχική Κοινότητας Γενική Συζήτηση Αερολογίες

Αερολογίες

Η ποιότητα - (εντελώς ασόβαρο και υποβαθμισμένο θέμα)

Άσχετα από πτήσεις αλλά σχετικά με εμάς.

Συντονιστής: Moderators

Δημοσίευσηαπό nemeton » Παρ Ιούλ 08, 2005 11:16 am

Sinfono ma me ton Gianni .
IREMISTE. Einai ligo paratrabigmena ,oute mikra paidia tou dimotikou na iste( imaste)
To Kalitero na einai na pate gia kamia mpiritsa, gia na iremisoun to pragmata ,kai na ta sizitisete ola apo konta ..

Kelly

Life is too smell to complian..
Enjoy every moment of life
www.icaro-wings.com

Kelly
nemeton
Competition
 
Δημοσ.: 262

Δημοσίευσηαπό norad » Παρ Ιούλ 08, 2005 11:27 am

και σε περίπτωση που δεν το έχετε μάθει....

Ο Σλαβεκ ήρθε πρώτος σε task στο PWC

norad
Διαχειριστής||Διαχειρίστρια
 
Δημοσ.: 2013

Δημοσίευσηαπό nemeton » Παρ Ιούλ 08, 2005 12:11 pm

:lol: Mpraboooooooo...........Ante kai stin epomeni niki
Synchartiria Slavet poly xairome
:P :P :P :P :P :P :P

Kelly

nemeton
Competition
 
Δημοσ.: 262

Δημοσίευσηαπό adreas » Παρ Ιούλ 08, 2005 2:03 pm

Δεν ξέρω γιατί, αλλά διαβάζοντας αυτό το thread μου δημιουργείται μια συγκεχυμένη εντύπωση ότι ο Σλάβεκ ήρθε πρώτος σε τασκ στο PWC.

adreas
Competition
 
Δημοσ.: 569

Δημοσίευσηαπό Άρης » Παρ Ιούλ 08, 2005 3:35 pm

Εγώ διαμαρτυρήθηκα για τις αναίτιες επιθέσεις προς τους παλιούς πιλότους.

Όλοι ξέρετε πόσο έχω δουλέψει για να ξεφύγει το άθλημα από τις ανισότητες του στιλ παλιός -νέος


Ποτέ όμως δεν περίμενα από τον Διονύση που παραπονιόταν ότι ύπαρχου άτομα που καταστρέφουν το άθλημα να χωρίζει τους πιλότους σε δυο στρατόπεδα και να σπέρνει διχόνοια φέρνοντας το άθλημα 10 χρόνια πίσω.

Λυπάμαι πολύ και το ξανάλεω οι νέοι δικαιολογημένα ενεργούν έτσι και εγώ στη θέση τους το ίδιο θα έκανα. Δεν θα ανεχόμουνα μίζερους και κομπλεξικούς πιλότους να επικρατούν και να καταστρέφουν το άθλημα.

Αυτό άλλωστε έκανα από την στιγμή που μπήκα στον χώρο.
Όταν δημιούργησα τον Αεραθλητικό όμιλο Λουτρακίου.
Όταν διοργάνωσα 2 άψογους διασυλογικους αγώνες .
Όταν έτρεχα στις συναντήσεις σωματείων για να στηρίξω τις προσπάθειες όλων για την αντιμετώπιση ορισμένων που λυμαίνονταν το χώρο.
Όταν στήριζα την κατοχύρωση των εκπαιδευτών
και πολλά άλλα.

Τελικά δεν γίνεται τίποτα.
Πάντα θα υπάρχει κάποιος εκεί που δεν το περιμένεις που με δυο λέξεις θα γυρίζει το άθλημα πίσω στην εποχή του Καραπούλιου του Πλάτωνα και του πρώην προέδρου της ΕΑΠ

Και εφόσον δεν βλέπω να γίνεται τίποτα ούτε τώρα ούτε στο μέλλων παύω να ασχολούμαι με τα κοινά του Αθλήματος και παρακαλώ τους συντονιστές να διαγράψουν το Username μου.

Άρης
EN B
 
Δημοσ.: 108

Δημοσίευσηαπό adreas » Παρ Ιούλ 08, 2005 4:08 pm

Άρη, μπορεί αυτά που λέω να ακούγονται λίγο κλισέ ή λίγο γελοία. Αλλά ο Σωκράτης ποτέ δεν έσκασε ιδιαίτερα όταν οι γύρω του συμπεριφέρονταν σαν κάφροι. Το μόνο που έκανε ήταν να λέει τη γνώμη του σε όποιον είχε την όρεξη και το μυαλό να την ακούσει. Όταν οι 30 τον στείλανε να πάει ρουφιάνικα να συλλάβει κόσμο αυτός τους έγραψε και πήγε σπίτι του. Όταν η πόλις τον εκάλεσε αυτός πήγε μαζί με το μπουλούκι τον οπλιτών και ρίσκαρε τη ζωή του μαζί με την πλέμπα ασχέτως εάν πίστευε ιδιαίτερα στην ορθότητα της εξωτερικής πολιτικής της (που ήτανε για κλάμματα εδώ που τα λέμε). Και όταν τον κατηγόρησαν, στο δικαστήριο υποστήριξε με χιούμορ και καθαρότητα την γνώμη του και στα τέτοια του εάν ήταν κάφροι οι κατήγοροι και ή όλη διαδικασία μια τεράστια αδικία. Για το θάνατό του δεν πιστεύω ότι χρειάζεται να προσθέσω τίποτα.

adreas
Competition
 
Δημοσ.: 569

Δημοσίευσηαπό freedom » Παρ Ιούλ 08, 2005 5:32 pm

Ποτέ όμως δεν περίμενα από τον Διονύση που παραπονιόταν ότι ύπαρχου άτομα που καταστρέφουν το άθλημα να χωρίζει τους πιλότους σε δυο στρατόπεδα και να σπέρνει διχόνοια φέρνοντας το άθλημα 10 χρόνια πίσω.

Άρη μου τι ψάχνεις?

Γιατί αναφέρεσαι στο όνομα μου? Δεν έχω την τιμή να συμμετέχω στη συζήτηση σας.
Για ποιες διχόνοιες μιλάς? Νομίζω μια η δυο φορές το χρόνο με βλέπεις από πού έχεις απόψεις για μένα? Α και κατι αλλο που τα ειδες τα στρατοπεδα να παω και εγω.,.

Με περίσσια ψυχραιμία και κέφι
Διονύσης

freedom
Competition
 
Δημοσ.: 295

Δημοσίευσηαπό nemeton » Παρ Ιούλ 08, 2005 7:38 pm

Exo tin entiposi oti to PARATRABIXATE to thema

Siga siga Anakatevete olo kai perisotera onomata mesa... Gia pio logo :?:

Diamartiries gia to pios einai palious,, kai pios neous Potous, pios xeri pio pola, kai pios xeri ligotera,..h to pios douleui pio poli kai pio ligo.....
as kratisoume o katenas to ti xeri h to ti den xeri gia tous eautousmas

Ntropi bre paidia...... :oops:
Auto pou leei o Dionisis gia 10 xronia piso exei apolito dikio..
O lycos tin gouna tou alazi ta miala tou menoun idia)

XEKOLATE Gamoto.. min menete sta palia
Edo sto ekxoteriko den tis Briskis autes tis gelies diamaxes


Kelly

nemeton
Competition
 
Δημοσ.: 262

Δημοσίευσηαπό parapedofagos » Παρ Ιούλ 08, 2005 8:13 pm

Nemeton έγραψε:Edo sto ekxoteriko den tis Briskis autes tis gelies diamaxes


Kelly


ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΑΔΑ ΑΝΑΤΟΛΗ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΑΡΑΠΑΔΕΣ.

parapedofagos
EN A
 
Δημοσ.: 2

Δημοσίευσηαπό apo » Παρ Ιούλ 08, 2005 9:37 pm

Κι εγώ με τη σειρά μου να σας θυμήσω οτι ο Slav και ο Ιωακείμ τα πάνε πολύ καλά στο PWC!
Ευχαριστώ, συνεχίστε... :lol:

apo
EN A
 
Δημοσ.: 19

Δημοσίευσηαπό parapedofagos » Κυρ Ιούλ 10, 2005 7:58 am

APO ADE APO DO :wink:

parapedofagos
EN A
 
Δημοσ.: 2

Δημοσίευσηαπό paramick » Δευτ Ιούλ 11, 2005 9:02 pm

Θα ηθελα να πιστευω, οτι ΠΙΛΟΤΟΣ,ειναι διακριτικο ποιοτητας ανθρωπου,και οχι απλα ιδιοτητα.............
ΠΛΙΖ,μη μου το χαλατε :(
ΤΑ ΣΕΒΗ ΜΟΥ Μr.MATRAS :!:

paramick
Competition
 
Δημοσ.: 1061

Δημοσίευσηαπό kung » Τρί Ιούλ 12, 2005 9:06 am

REE SI PARASPENTZOFAI :D TI KOBLEX
INE AFTO :twisted: ??????

kung
EN B
 
Δημοσ.: 63

Δημοσίευσηαπό badder » Τρί Ιούλ 12, 2005 10:01 am

Οκ, είπαμε ότι χαρακτηρισμοί δεν είναι σωστό να λέγονται και επειδή αγαπητέ parapedofage δεν είναι σωστό να ειρωνεύεσαι και να αναφέρεσαι στους πιλότους γενικά ως "ψωνάρες" το ποστ σου διαγράφεται (άλλωστε δεν έλεγε και τίποτα) και το θέμα αυτό κλειδώνει. Θα μπει κανένας νέος που ενδιαφέρεται να μάθει να πετάει και θα δεί τι γράφτηκε εδω μέσα και θα φρικάρει.

Και για να προλάβω μερικούς. Αυτό δεν είναι λογοκρισία. Είχαμε πει ότι χαρακτηρισμοί και προσωπικές αντιπαραθέσεις δεν είναι ευπρόσδεκτα.

Η απλούστερη λύση είναι η σωστή.
badder
Διαχειριστής||Διαχειρίστρια
 
Δημοσ.: 2712

Προηγούμενη

Επιστροφή στην Αερολογίες

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 163 επισκέπτες