Ημερομηνία Τετ Μάιος 22, 2024 3:03 pm
Text Size
Αρχική Κοινότητας Γενική Συζήτηση Συζητήσεις

Συζητήσεις

Πόσο γρήγορα ήταν τα μέλη του sky στο go-kart;;;

Θέματα γενικού ενδιαφέροντος που αφορούν τον χώρο του αλεξιπτώτου πλαγιάς.

Συντονιστής: Moderators

Πόσο γρήγορα ήταν τα μέλη του sky στο go-kart;;;

Δημοσίευσηαπό MIK » Πέμ Ιουν 03, 2004 10:29 am

Καταρχάς βάλτε τους κατά βάρος. Βάλτε τους αντίστροφως ανάλογα και έχετε τον πατο της κατάταξης.

Στη συνέχεια βάλτε τους κατά ύψος. Ξανά αντιστρόφως ανάλογα και έχετε την συνέχεια του πάτου της κατάταξης.

Μετά το mr. kolos parapente ο ττίτλος του mr. gazia πάει δικαίως στον μεγάλο Βαγγέλη Τσούκα. Άντε και miss bikini kastelorizo 2004 Βάγγο. Αναμφισβήτητος νικητής που έδειξε από την αρχή το μεγάλο ταλέντο του.

Δεύτερος παρά το βάρος ο μεγάλος alex-norad που έδωσε δείγματα του μικρού ταλέντου του το οποίο δεν πάιρνει και βελτίωση με τίποτα. Στον επόμενο αγώνα θα τρέχουμε με βάρη οι υπόλοιποι να δούμε ρε alex αν έφταιγε αυτό.

Τρίτος η σιωπηλή δύναμη ο σταθερότατος Voitec που έμαθε επιτέλους ότι όταν του έχουν πάρει την εσωτερική καλύτερα να σηκώσει το πόδι από το γκάζι γιατί οι μπαριέρα πονάει. Οι υπόλοιποι ακόμα να το μάθουν...

Είχαμε και γυναικείο αγώνα όμως. Δέκα όμορφες θυλικές παρουσίες τα έκαναν λαμπόγυαλλο στην πίστα. Μια όμως ξεχώρισε

Η μεγάλη, η τρομερή, η γυναίκα πλαγιολισθηση, η γυναίκα όριο, η γυναίκα "δε σου ξαναδίνω το rav να το κατεβάσεις από το Καντίλι Χάρε", η φοβερή ΠΑΡΑΓΙΑΝΝΑ. Έριξε 1 δευτερελόλεπτο σε όλες τις γυναίκες και στο 40% των αντρών. ΜΠΡΑΒΟ

Συμπέρασμα : όπως αναμενώταν ο πιο γρήγορος του snowclub έριχνε 0.5 δευτερόλεπτα στον πιο γρήγορο του sky. Όταν ξεκινήσετε το σκι έχετε ελπίδες να με περάσετε... (η πίστα ήταν 32 δευτερόλεπτα. Άρα σα να λέμε Schumacher- Minardi διαφορά άλλά με το ίδιο αμάξι)

SUNSET TEAM ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΓΡΑΜΜΗ 150KV
MIK
Competition
 
Δημοσ.: 1645

Δημοσίευσηαπό badder » Πέμ Ιουν 03, 2004 10:52 am

Μας έφαγε η καλοφαγία και η απειρία. Επιφυλασσόμεθα για τον επόμενο αγώνα. Τελικά το βάρος παίζει μεγάλο ρόλο. Αλλά παρόλο το βάρος και το ύψος ρίξαμε αρκετά γκολάκια σε άλλους με τα μισά κιλά μας. Μπράβο στον Άλεξ και τον Βαγγέλη που κρατησαν ψηλά τη σημαία.

Για να μην πω για την Γιάννα και την Μαίρυ. 2 αγώνες γυναικών, 2 δικές μας νικήτριες.

Η απλούστερη λύση είναι η σωστή.
badder
Διαχειριστής||Διαχειρίστρια
 
Δημοσ.: 2712

Δημοσίευσηαπό MIK » Πέμ Ιουν 03, 2004 10:56 am

H Γιάννα είναι δικία μας :P

SUNSET TEAM ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΓΡΑΜΜΗ 150KV
MIK
Competition
 
Δημοσ.: 1645

Δημοσίευσηαπό badder » Πέμ Ιουν 03, 2004 11:06 am

Πρώτον, ο Βαγγέλης δεν έιχε ξανακάνει καρτ στη ζωή του και βγήκε πρώτος στο τελικό!!!!!

Δεύτερον είμασταν λιγότεροι αλλά καταφέραμε να πάρουμε καλές θέσεις στα γκρουπ που τρέχαμε . Εκτός από τον Βαγγέλη που τα πήρε όλα, ο Άλεξ 2ος στους 8 και 3ος στους 6, εγώ 4ος στους 11. Επιφυλασσόμεθα λέμε για την επόμενη φορά. Αααα κα μην ξεχνάμε τον Λοχαγό που απέδειξε ότι δεν ανχώνεται με τίποτα και τον Πάνο που αν και ζύγιζε μόνος του όσο 2 καρτ με πιλότο είχε πολύ καλούς χρόνους.

Όσο για την Γιάννα επειδή ρώτησα εχθές με ποιους τρέχουν μπορεί να απαντήσει η ίδια.

Για τα ιδιαίτερα PHP Nuke θέλω ιδιαίτερα στη πίστα :P

Η απλούστερη λύση είναι η σωστή.
badder
Διαχειριστής||Διαχειρίστρια
 
Δημοσ.: 2712

Δημοσίευσηαπό paragianna » Πέμ Ιουν 03, 2004 11:26 am

H αλήθεια είναι οτι βρισκόμουν σε δίλημμα χτές αλλά αποφάσισα πρίν ακόμα τρέξω οτι θα είμαι με το sky.gr γιατί είμασταν λιγότεροι.
Sorry MIK :roll:

paragianna
EN A
 
Δημοσ.: 16

Δημοσίευσηαπό badder » Πέμ Ιουν 03, 2004 11:33 am

ΜΙΚ είσαι ο πιο γρήγορος (με διαφορά) αλλά τις νίκες τις πήραμε εμείς, και στους άντρες και στις γυναίκες.

Ιδιαίτερα κάνεις??? :P

Και μερικές φώτο από χθές

[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]

Η απλούστερη λύση είναι η σωστή.
badder
Διαχειριστής||Διαχειρίστρια
 
Δημοσ.: 2712

Χεμ, χεμ

Δημοσίευσηαπό PaniosBanios » Πέμ Ιουν 03, 2004 1:37 pm

Να σημειώσω εδώ ότι στο ΜΕΓΑΛΟ ΤΕΛΙΚΟ ο ΜΙΚ πέταξε το καρτ του έξω επίτηδες... Να μην ξεχνιόμαστε... Να σημειώσω επίσης ότι τελικά ήταν μοιρασμένα τα πράγματα αφού:
1ος (σε χρόνους πάντα):ΜΙΚ
2ος: Βαγγέλης Τσούκας
3ος: Γιάννης Βόιτεκ
4ος: Παναγιώτης Αναστασίου (ή αλλιώς PaniosBanios ή αλλιώς εγώ)
5ος: Γιώργος Πάτσιος (Snowclubista para siempre)
6os: Γιάννα - Paragianna

Οπότε 3-3 είναι ουσιαστικά.

Το θέμα είναι ότι περάσαμε πολύ όμορφα και πρέπει οπωσδήποτε να το ξανακάνουμε... Απλά πρέπει τα παιδιά του Sky.gr να φέρουν περισσότερες γυναίκες :twisted: Όλο εμείς θα φέρνουμε τις πολλές? (και ακόμα δεν τις έχετε δει και όλες) :wink:

Α και να πάμε και για paintball πάλι Snowclub VS Sky.
Μόνο που θα είστε εύκολοι στόχοι ρε γμτ γιατί οι περισσότεροι είστε υπέρβαροι :twisted:

Φιλικά
Ο κάφρος του Snowclub forum (και ίσως μελλοντικός κάφρος και του Sky)
Παναγιώτης Αναστασίου

Υ.Γ. Τώρα πάω να κρυφτώ σε μια σπηλιά γιατί ο Alex και ο Papashark θα με κυνηγάνε... Θα πάρω τον antouan μαζί μου που είναι αδυνατούλης όπως εγώ...

PaniosBanios
EN A
 
Δημοσ.: 24

Δημοσίευσηαπό badder » Πέμ Ιουν 03, 2004 1:54 pm

Αφού είπαμε ότι υπάρχει διαφορά στις γυναίκες του παραπέντε με αυτές του σκι. Έχετε περισσότερες.

Για paintball όποτε θέλετε. Το δοκιμασαμε πρόσφατα..

Ο papashark θα σε βρεί όπου και αν κρυφτείς, έχει και λαγωνικό που τσακίζει κότες και πρόβατα.!!!!

Η απλούστερη λύση είναι η σωστή.
badder
Διαχειριστής||Διαχειρίστρια
 
Δημοσ.: 2712

Δημοσίευσηαπό loxagos » Πέμ Ιουν 03, 2004 3:40 pm

Δεν έχω να πω τίποτα, αποτυπώνονται όλα στις φωτο
Άλλωστε έγινε φανερό πως χωρίς φλας και δεξί καθρέπτη δεν μπορώ να αποδώσω. 8O

να οργανωθούμε παιδία , να οργανωθούμε. Ακούστε λοιπόν το σχέδιο….
[ img ]

Τι σχέδια και αηδίες, να το φορέσω αυτό και θα σας σκίσω όλους !!!
[ img ]

Στα όπλα γυναίκες, στα όπλα !!!
[ img ]

Ο νικητής με την καρό σημαία μπαίνει στα πιτς μετά τον γύρο του θριάμβου
[ img ]

:shock: dimitrios@rt
Για τίποτα μην είσαι σίγουρος!!!
loxagos
Competition
 
Δημοσ.: 527

Δημοσίευσηαπό PaniosBanios » Πέμ Ιουν 03, 2004 7:51 pm

Ο papashark θα σε βρεί όπου και αν κρυφτείς, έχει και λαγωνικό που τσακίζει κότες και πρόβατα.!!!!


Άμα κάνω τη πάπια λέτε να τη γλιτώσω? :?

Φιλικά
Παναγιώτης

PaniosBanios
EN A
 
Δημοσ.: 24

Δημοσίευσηαπό Papashark » Παρ Ιουν 04, 2004 1:15 am

Λοιπόν, την επόμενη φορά θέλω καλύτερα λάστιχα και αναρτήσεις, και 2 κινητήρες στο κάρτ μου, έτσι ώστε να αντισταθμίσουμε την διαφορά βάρους που είχα με τους υπόλοιπους. Την άτοιμη την στροφή στην επάνω αριστερή γωνία, όσο σιγά και εάν έμπαινα, πάντα με τις μπάντες έβγαινα.....


Ο εικονιζόμενος παρακάτω, εκτός από πρόβατα, αρνάκια, κατσίκια, κότες, γαλοπούλες, λαγούς, καθώς και διάφορα άλλα ζώα, έχει τσιμπήσει και 2 πάπιες, την δεύτερη μάλιστα πήδηξε από μακριά και έκανε καλή βουτιά, έπεσε επάνω στην πάπια, βουλιάξανε και οι δύο, και μετά βγήκε ο Αρούλης μου με την πάπια στο στόμα.....

(έχω κάνει τα πάντα για να τον μάθω να μην κυνηγάει αλλά......)

[ img ]

Papashark
EN B
 
Δημοσ.: 36

Ouaou

Δημοσίευσηαπό PaniosBanios » Παρ Ιουν 04, 2004 2:49 pm

Άμα σκεφτείς ποτέ να τον δώσεις τον Αρούλη περιμένω πρώτος στη σειρά. Τα λατρεύω τα σκυλιά και ειδικά τα συγκεκριμένα. Για χάρη του κάνω και το πρόβατο :D

Φιλικά
Παναγιώτης

PaniosBanios
EN A
 
Δημοσ.: 24

Δημοσίευσηαπό orck » Παρ Ιουν 04, 2004 4:24 pm

μα καλα δεν σκεφτεσαι ποσα θα σου κοστιζει;
τα τσιγαρα του μονο αν σκεφτεις... μην μιλησω για τις μπυρες που δεν φαινονται στην φοτο
:) :)

orck
Competition
 
Δημοσ.: 447


Επιστροφή στην Συζητήσεις

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 17 επισκέπτες