Ημερομηνία Σάβ Απρ 27, 2024 5:33 pm
Text Size
Αρχική Κοινότητας Τεχνικά θέματα - Helpdesk sky.gr

sky.gr

Πολλές κατηγορίες συζητήσεων...

Θέματα που αφορούν το site. Ερωτήματα για τη λειτουργία του και υπόδειξη προβλημάτων.

Συντονιστής: Moderators

Πολλές κατηγορίες συζητήσεων...

Δημοσίευσηαπό GUS » Τετ Νοέμ 05, 2003 9:33 pm

Το XtremeBirAir έχει μόνο *μία* ενεργή:

http://ww4.web-partners.com/forums/Index.cfm?CFApp=3

Η γνώμη μου για κατηγορίες που θα είναι ενεργές είναι:

1. Ό,τι αφορά το παρα5 (όλα εκτός από bazaar)

2. XC (αυτό γιατί έχει ιστορική αξία) [δημοσίευση στο [1] και μεταφορά με του θέματος στο XC]

3. bazaar (είναι από μόνο του άλλη κατηγορία)

Τελευταία επεξεργασία απο GUS την Πέμ Νοέμ 06, 2003 12:15 am, επεξεργάστηκε 1 φορές συνολικά.
GUS
EN B
 
Δημοσ.: 104

Δημοσίευσηαπό norad » Τετ Νοέμ 05, 2003 9:45 pm

Κώστα έχεις δίκιο σε αυτό που λες.

Έτσι όπως εμφανίζονται τώρα οι κατηγορίες και τα θέματα του phpBB, όντως φαίνονται πολλές οι κατηγορίες. Έχω στο μυαλό μου μια αλλαγή στον τρόπο εμφάνισης που θα επιτρέψει την διατήρηση των διαφορετικών θεμάτων βελτιώνοντας την λειτουργικότητα.

Μόλις ολοκληρωθεί, εαν μας καλύπτει το κρατάμε. Εαν όχι, θα ενοποιήσουμε τα θέματα σε αυτά που πρότεινες.

Alex

norad
Διαχειριστής||Διαχειρίστρια
 
Δημοσ.: 2013

Δημοσίευσηαπό badder » Τρί Νοέμ 11, 2003 2:19 pm

Όπως είδατε συμπτήχθηκαν τα θέματα και μάλλον είναι πιο καλά ταξινομημένα τα θέματα τώρα στο forum.

Αν έχετε άλλες ιδέες στείλτε τις.

Η απλούστερη λύση είναι η σωστή.
badder
Διαχειριστής||Διαχειρίστρια
 
Δημοσ.: 2712

mirc

Δημοσίευσηαπό woody » Τρί Νοέμ 11, 2003 8:56 pm

Θα ηθελα να σας προτεινω και αλλη μια εναλλακτικη λυση για on line κουβεντουλα. :idea: :idea: Η προταση μου ειναι να μιλαμε μεσα απο το mirc στο οποιο εχω δημιουργησει link ( #sky.gr ) στο GRNet με operator εμενα και τον αδερφο μου. Το μονο που εχετε να κανετε ειναι να βαλετε ως link καπου. Λοιπον τι λετε :?: :!: :!: :!:

woody
EN A
 
Δημοσ.: 11

Δημοσίευσηαπό norad » Τετ Νοέμ 12, 2003 9:50 am

Όπα ο Κώστας! Ανοίγουμε και κανάλια στο GrNET τώρα;; Έγκριση για να ανοίξεις το #sky.gr πήρες;;;

:D 8O :? :( :lol: 8) :( :o :) :? 8O :D :) :? 8) :( :o :lol:

Τι ώρες μπαίνετε συνήθως; Καλή ιδέα!

norad
Διαχειριστής||Διαχειρίστρια
 
Δημοσ.: 2013

GrNet

Δημοσίευσηαπό woody » Τετ Νοέμ 12, 2003 10:56 am

Γεια σας,καλα;ειμαι ο αδερφος του τσουλουφη,οχι ο Κωστας, ο αλλος (χεχε) :lol: επειδη μπενω στο GrNet καλο και υγειες θα ηταν εφοσον βεβαιως το επιθυμειτε να τα λεμε απο εκει που η επαφη ειναι αμεση.Απλως θα ειναι ενα παραθυρο ακομα μετα την ιστοσελιδα.Οσο για την αδεια δεν νομιζω οτι υφισταται αυτο που λες ΑλεΞ επειδη 1ον δεν νομιζω να υπαρξει προβλημα με τον υπευθυνο( διοτι για καλο ειναι. και δεν εξειπηρετει κακους σκοπους) και απ'την αλλη αν εννοεις για το GrNet δεν υπαρχει προβλημα. Να ειστε καλα και περιμενω να μου πειτε. ΕΣΣΕΤΑΙ ΗΜΑΡ

woody
EN A
 
Δημοσ.: 11

Δημοσίευσηαπό norad » Τετ Νοέμ 12, 2003 11:35 am

Πλάκα κάνω για την έγκριση βρε! Από το sky.gr εννοούσα αλλά μάλλον δεν κατάλαβες το αστείο μου :)

Μόλις βρω λίγο χρόνο θα βάλω το link για όσους θέλουν να chatάρουν μέσω irc

norad
Διαχειριστής||Διαχειρίστρια
 
Δημοσ.: 2013


Επιστροφή στην sky.gr

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 20 επισκέπτες