Ημερομηνία Τετ Σεπ 19, 2018 12:30 am
Text Size
Αρχική Κοινότητας Αγγελίες Αγγελίες εξοπλισμού

Αγγελίες εξοπλισμού

Πωλείται Gin Sprint 3 85-105kg

Οι πωλήσεις και οι αγορές μέσα από αυτό το φόρουμ δεν σχετίζονται με την ιστοσελίδα sky.gr και δεν αποφέρουν κανένα έσοδο ή άλλο όφελος για το sky.gr. Οι πωλητές και οι αγοραστές είναι οι αποκλειστικοί απολύτως υπεύθυνοι για τις συναλλαγές.

Συντονιστές: sarropoulo, Moderators

Κανόνες Δ. Συζήτησης
Οι πωλήσεις και οι αγορές μέσα από αυτό το φόρουμ δεν σχετίζονται με την ιστοσελίδα sky.gr και δεν αποφέρουν κανένα έσοδο ή άλλο όφελος για το sky.gr. Οι πωλητές και οι αγοραστές είναι οι αποκλειστικοί και απολύτως υπεύθυνοι για τις συναλλαγές. Το sky.gr δεν φέρει καμία ευθύνη για τις συναλλαγές και τα προϊόντα που αναφέρονται στις συζητήσεις που ακολουθούν. Συμμετέχοντας στις συζητήσεις δηλώνετε ότι έχετε διαβάσει και έχετε αποδεχθεί τους όρους αυτούς.

Πωλείται Gin Sprint 3 85-105kg

Δημοσίευσηαπό MIK » Τετ Οκτ 18, 2017 10:28 am

To γνωστό άσπρο στα βίντεό μου. Το μεσαίο ασόδυο της Gin ιδανικό από Κωσταντίνα μετά από άσσο, μέχρι Τσίρα να κάνει 100ρες και όπως μπορούν να επιβεβαιώσουν όλοι ή είμαι πιλοταράς ή ανεβαίνει απίστευτα καλά. Ιδανικό πανί για να τραβάς ξέγνοιαστος βίντεο όσο και να κουνάει παρά το 5,7 aspect.

Ζήτημα να έχει κάνει 40 λεπτά κοντρόλ συνολικά χωρίς ταλαιπωρία πάντα, ενώ έχει προσγειωθεί μόνο 2 φορές σε παραλία και σβέλτα πήγε στη σκια. Πάντα προσεγμένο και νομίζω η κατάστασή του είναι εξαιρετική και θα πιστοποιηθεί από την oxygen πριν την πώληση αν είναι έτσι.

Οι ώρες του όσες βλέπετε εδώ από 10 Ιουνίου πέρσι που το πήρα και όσες γράφει advance. Άμα βρείτε και τον τρόπο να μην βάζει το advance από το live αυτόματα και βαριέμαι να το διορθώνω πείτε.

1500 ευρώ μετρημένο

http://www.sky.gr/leonardo/tracks/world ... page_num=2

6977719432

SUNSET TEAM ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΓΡΑΜΜΗ 150KV
MIK
Competition

Δημοσ.: 1561

Re: Πωλείται Gin Sprint 3 85-105kg

Δημοσίευσηαπό MIK » Πέμ Μάιος 03, 2018 11:16 am

To κάναμε και siv και είναι ένα άκακο αρνάκι, φυσικά έμεινε εκτός νερού ενώ σχεδόν σε όλες τις πτήσεις κατέβηκε στην τέντα και όχι στην άμμο. Κοντρόλ δεν το έχω κάνει το γίδι καθόλου.

Μπορείτε να δείτε τις πτήσεις 10 που έχει βάλει από την προηγούμενη αγγελία (και όσες γράφει advance με το sprint είναι δεν κλέβω) με εξαιρετικές μετρήσεις από την Oxygen τον Νοέμβρη.

1300 ευρώ

MIK
Competition

Δημοσίευσηαπό paramick » Πέμ Μάιος 03, 2018 12:16 pm

Βάλε μέγεθος ή κιλά ...και πές μας τι θα πάρεις... 8)

paramick
Competition

Δημοσ.: 992

Δημοσίευσηαπό Chilis » Πέμ Μάιος 03, 2018 12:33 pm

paramick έγραψε:Βάλε μέγεθος ή κιλά ...και πές μας τι θα πάρεις... 8)

τα κιλά τα γράφεις...αλλά δεν το βλέπει γιατί γενικά δεν βλέπει καλα :D αλλά τουλάχιστον πες μας τι θα πάρεις για να μην πάρουμε το ίδιο.. :P

Chilis
DHV1-2

Δημοσ.: 38

Δημοσίευσηαπό paramick » Πέμ Μάιος 03, 2018 2:34 pm

εκτεθηκαμε.....
:|

paramick
Competition

Δημοσ.: 992

Δημοσίευσηαπό MIK » Παρ Ιούλ 06, 2018 12:40 pm

Παιδιά να σοβαρευτούμε. Διαβάστε προσεκτικά γιατί δεν μπορεί τέτοια αλεξιπτωτάρα να μην την θέλει κανένας.

Επειδή έβαλε 5 τρίωρες πτησούλες και κάτι ψιλικοκό ωρίτσες, τώρα σε νέα προνομιακή τιμή, το αφεντικό τρελάθηκε 1100 ευρώ μετρημένο. Ούτε κοντρόλ, ούτε δέντρο, ούτε παραλία δεν έχει κάνει από την τελευταία αγγελία, πάντα προσεγμένο.

Θα πάρω κάτι σε ασόδυο να είναι μέχρι 95 κιλά γιατί το πετάω πολύ ελαφρύς αλλιώς δεν είχα κανένα λόγο να το δώσω, είναι πανάρα σε εξαιρετική κατάσταση. Το διαιτολόγο μου να χ@σω μέσα...

MIK
Competition

Δημοσίευσηαπό kiwifly » Παρ Ιούλ 06, 2018 2:58 pm

σου εχω το U fly ετοιμο. 75-95.

kiwifly
DHV1-2

Δημοσ.: 50

Δημοσίευσηαπό MIK » Σάβ Ιούλ 07, 2018 12:53 pm

Κάτι σε mid high ENB, Aspect 5,5+ silvouple, μη μας πάρει και ο ύπνος...Aπό 5,7 αν κατέβω σε 5,2 νομίζω θα βαρεθώ

MIK
Competition

Επιστροφή στην Αγγελίες εξοπλισμού

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης