Ημερομηνία Παρ Μαρ 29, 2024 1:39 am
Text Size
Αρχική Κοινότητας Ανακοινώσεις Ανακοινώσεις

Ανακοινώσεις

Η κατάντια του Ελληνικού παραπέντε...

Ανακοινώσεις από τον χώρο του αλεξιπτώτου πλαγιάς στην Ελλάδα

Η κατάντια του Ελληνικού παραπέντε...

Δημοσίευσηαπό Kypourgos » Δευτ Ιούλ 08, 2019 10:56 pm


Kypourgos
EN A
 
Δημοσ.: 5

Re: Η κατάντια του Ελληνικού παραπέντε...

Δημοσίευσηαπό RIHAS » Τρί Ιούλ 09, 2019 4:50 pm

Ατυχείς ο τίτλος!! Δεν έχει το ελληνικό παραπέντε καμία σχέση με την Λευκάδα, μήν τά τσουβαλιαζουμε όλα.

BLOW UP,NOVA PHÖNIX,UP KENDO,NOVA XENON,EDEL SECTOR,AIRWAVE TEN,AIRWAVE FR2,AIRCROSS U4,OZONE ENZO.AIRCROSS-U6 SWING-CORE 3,BOOMERANG 10FLOW-SPECTRA
RIHAS
Competition
 
Δημοσ.: 241

Re: Η κατάντια του Ελληνικού παραπέντε...

Δημοσίευσηαπό freezman » Τρί Ιούλ 09, 2019 6:14 pm

συμφωνω με τν ριχα!!αυτο που κανει η πλειοψηφια εκει μονο κακο μας κανει!!

....την υπογραφή μου και το πανί μου προσέχω που τα βάζω...
freezman
EN B
 
Δημοσ.: 100

Re: Η κατάντια του Ελληνικού παραπέντε...

Δημοσίευσηαπό Selisagr » Τρί Ιούλ 09, 2019 6:44 pm

Μιλάς εσύ για κατάντια του ελληνικού παραπεντε όταν εσύ ο ίδιος δεν μπορείς να καταλάβεις τι σημαίνει περισυλλογή και σεβασμός προς άλλους πιλότους?πριν ανοίξεις αυτό το θέμα για συζήτηση έπρεπε να βουτήξεις την σκέψη σου στο μυαλό σου και μετα να σχολιάσεις δεν διαφερεις καθόλου από αυτούς. Μάθε πρώτα αυτά τα λίγα και μετά κάνε κριτική

Selisagr
EN A
 
Δημοσ.: 3

Re: Η κατάντια του Ελληνικού παραπέντε...

Δημοσίευσηαπό Anna Diakova » Τρί Ιούλ 09, 2019 9:21 pm

Αλήθεια τώρα!? Με τι κάθεστε και ασχολείστε εσείς που απαντάτε στο ποστ? Με τον Αντωνάκη? Που κάθεται στην Λευκάδα και τους γλενταει γιατί δεν έχει τι άλλο να κάνει το καλοκαίρι του? Ο Αντωνάκης που ξαφνικά έγινε φωτεινός παντογνώστης του παρα5? Αξία δίνετε εκεί που δεν πρέπει.

Anna Diakova
EN A
 
Δημοσ.: 1

Re: Η κατάντια του Ελληνικού παραπέντε...

Δημοσίευσηαπό Kypourgos » Τρί Ιούλ 09, 2019 10:04 pm

Παιδιά εσάς που σας έχω και σε μια εκτίμηση καταλαβαίνεται ότι η Λευκάδα είναι η εικόνα του παραπέντε στην Ελλάδα γιατί έρχεται σε άμεση επαφή με κόσμο ο οποίος δεν έχει καμία σχέση με το άθλημα. Ο κόσμος δεν ξέρει ούτε των κιθαιρώνα ούτε τα άτομα μεμονωμένα που ασχολούνται με το χώρο οπότε δεν έχω σκοπό να σας βάλω στο ίδιο σακί αλλά καλός η κακός έτσι έχουν τα πράγματα.


Τώρα ο άλλος που είμαι και υποχρεωμένος να του κάνω και περισυλλογή χωρίς να του έχω και καμία υποχρέωση ποίος είναι;
Έχουμε ξεφύγε!

Αννούλα εσύ κορίτσι μου γιατί βγάζεις τόση χολή τελευταία δεν σε παίζουν τα παιδάκια και φταίω εγώ;

Kypourgos
EN A
 
Δημοσ.: 5

Re: Η κατάντια του Ελληνικού παραπέντε...

Δημοσίευσηαπό Selisagr » Τετ Ιούλ 10, 2019 12:59 am

Υποχρεωμένος να κάνεις περισυλλογή δεν είσαι αλλά όταν το κάνεις θα σέβεσαι τον συνεπιβάτη που έχεις και τον άνθρωπο που σου έδωσε το αμάξι του και από σεβασμό στο άθλημα και προς τους πιλότους δεν τους παρατάς στη μέση του πουθενά και να το παίζεις και μαγκιά, τώρα κατάλαβες πολύ καλά ποιος είμαι. Οτι και να κανεις είσαι η ντροπή του αθλήματος

Selisagr
EN A
 
Δημοσ.: 3


Επιστροφή στην Ανακοινώσεις

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 11 επισκέπτες

cron