Ημερομηνία Πέμ Απρ 25, 2024 2:31 pm
Text Size
Αρχική Κοινότητας Γενική Συζήτηση Αερολογίες

Αερολογίες

Μας ψεκάζουν?

Άσχετα από πτήσεις αλλά σχετικά με εμάς.

Συντονιστής: Moderators

Μας ψεκάζουν?

Οου!!! καθε μέρα - όλη μέρα (και το βράδυ επίσης!)
22
24%
Μονο ο Ονειροποιός με τις χαζομάρες του, και μας λέει και μαλ...ες απο πάνω!
14
16%
Είστε μαλ..κες
11
12%
Σύντομα θα φανερωθούν όλα
9
10%
Έχω το καλύτερο glide για 2/3 να πάτε να $@% όλοι
18
20%
Ωχ πονάω
8
9%
Δεν ψηφίζω ποτέ σε ψηφοφορίες στο Internet
8
9%
 
Σύνολο ψήφων : 90

Re: Μας ψεκάζουν?

Δημοσίευσηαπό Sprayman » Δευτ Σεπ 27, 2010 6:16 pm

ΕΓΩ ΤΟ ΕΒΓΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΙΡΗΝΗ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΟ ΝΑ ΦΑΓΩΝΟΜΑΣΤΕ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ.

Η ζωή ξεκινάει εκεί που ο φόβος πεθαίνει.
OSHO
Sprayman
Competition
 
Δημοσ.: 970

Re: Μας ψεκάζουν?

Δημοσίευσηαπό yannis » Δευτ Σεπ 27, 2010 6:31 pm

ONEIROPOIOS έγραψε:ΕΓΩ ΤΟ ΕΒΓΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΙΡΗΝΗ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΟ ΝΑ ΦΑΓΩΝΟΜΑΣΤΕ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ.

Με τόσο ψέκασμα που έχεις φάει εσύ,δεν σε τρώει κανείς,μην ανυσηχείς.
Θα προτιμήσουμε κάτι πιο βιολογικό. :lol:

http://www.cretanparagliding.gr

After all,its all about having fun!
yannis
Competition
 
Δημοσ.: 233

Re: Μας ψεκάζουν?

Δημοσίευσηαπό GiotaR » Δευτ Σεπ 27, 2010 6:59 pm

Αλίμονο(δική μου άποψη) αν, προσπαθώντας να δούμε ή να βγούμε "έξω από το κουτί",
να ελευθερωθούμε δηλ,
...φτιάχνουμε καινούρια "κουτιά"
και κλεινόμαστε μέσα τους
για να πολεμάμε όσους επιλέγουν να μένουν απ έξω.
Όλες οι θεωρίες είναι κατασκευές του ανθρώπου κι έχουν ένα βασικό χαρακτηριστικό...να προσπαθούν να κερδίσουν οπαδούς και να τους κάνουν και φανατικούς...Αντικειμενικότητα δεν υπάρχει ούτε καν στις φυσικές επιστήμες πια...μόνο πολλαπλές οπτικές και ειδικές συνθήκες.
Αν σου αρέσουν τα κουτάκια, παίζεις...
Η επιμονή και ο προσηλυτισμός, ενοχλούν και προσβάλουν γιατί ακριβώς δεν εμπεριέχουν σεβασμό. Νομίζω ότι αυτά δεν ταιριάζουν σε ανθρώπους που μοιράζονται την χαρά της πτήσης και την παν οπτική των πουλιών. :D

GiotaR
Competition
 
Δημοσ.: 291

Re: Μας ψεκάζουν?

Δημοσίευσηαπό Sprayman » Δευτ Σεπ 27, 2010 7:02 pm

ΕΝΩ ΕΣΥ ΖΕΙΣ ΣΕ ΑΛΛΟ ΠΛΑΝΗΤΗ yannis ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ. ΚΑΛΑ ΕΝΤΑΞΥ. ΠΑΜΕ ΠΑΡΑΚΑΤΩ. ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΤΑ ΒΑΛΩ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΑΣ.

Τελευταία επεξεργασία απο Sprayman την Δευτ Σεπ 27, 2010 7:41 pm, επεξεργάστηκε 1 φορές συνολικά.
Η ζωή ξεκινάει εκεί που ο φόβος πεθαίνει.
OSHO
Sprayman
Competition
 
Δημοσ.: 970

Re: Μας ψεκάζουν?

Δημοσίευσηαπό Sprayman » Δευτ Σεπ 27, 2010 7:20 pm

GiotaR έγραψε:Αλίμονο(δική μου άποψη) αν, προσπαθώντας να δούμε ή να βγούμε "έξω από το κουτί",
να ελευθερωθούμε δηλ,
...φτιάχνουμε καινούρια "κουτιά"
και κλεινόμαστε μέσα τους
για να πολεμάμε όσους επιλέγουν να μένουν απ έξω.
Όλες οι θεωρίες είναι κατασκευές του ανθρώπου κι έχουν ένα βασικό χαρακτηριστικό...να προσπαθούν να κερδίσουν οπαδούς και να τους κάνουν και φανατικούς...Αντικειμενικότητα δεν υπάρχει ούτε καν στις φυσικές επιστήμες πια...μόνο πολλαπλές οπτικές και ειδικές συνθήκες.
Αν σου αρέσουν τα κουτάκια, παίζεις...
Η επιμονή και ο προσηλυτισμός, ενοχλούν και προσβάλουν γιατί ακριβώς δεν εμπεριέχουν σεβασμό. Νομίζω ότι αυτά δεν ταιριάζουν σε ανθρώπους που μοιράζονται την χαρά της πτήσης και την παν οπτική των πουλιών. :D

ΓΙΩΤΟΥΛΑ ΤΟ ΟΤΙ ΓΙΝΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΠΟΥΛΙΑ, ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΓΙΝΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΖΩΑ. ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΖΩΑΚΙΑ. ΕΝΑΣ ΛΟΓΙΚΑ ΣΚΕΠΤΟΜΕΝΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΛΟΙΠΟΝ, ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΙ ΝΑ ΠΕΤΑΕΙ, ΚΑΝΕΙ ΠΡΩΤΑ ΜΙΑ ΣΧΕΤΙΚΗ ΕΡΕΥΝΑ ΓΙΑ ΚΑΤΙ, ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟΚΤΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΑΠΟΨΗ. ΤΟ ΘΕΜΑ ΛΟΙΠΟΝ ΤΩΝ CHEMTRAILS ΔΕΝ ΤΟ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΑ ΕΓΩ. ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΟΛΕΜΟΣ ΜΕ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ CLOUD BUSTERS ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΦΤΙΑΧΝΟΝΤΑΙ ENANTIA ΣΤΑ ΧΗΜΙΚΑ ΝΕΦΗ. Η ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΤΩΝ ΣΥΜΠΙΕΖΟΜΕΝΩΝ ΚΡΥΣΤΑΛΛΩΝ ΜΕΣΑ ΣΕ ΕΠΟΞΙΚΗ ΡΙΤΗΝΗ ΓΙΑ ΤΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΤΩΝ ΛΕΓΟΜΕΝΩΝ ΟΡΓΟΝΙΤΩΝ, ΔΗΛΑΔΗ ΣΥΛΛΕΚΤΩΝ ΟΡΓΟΝΗΣ, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ. ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΑΠΟ ΧΗΜΕΙΑ, ΥΠΗΡΧΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΟΧΗ ΤΟΥ ΡΑΙΧ. ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΦΤΙΑΞΕΙ ΛΟΙΠΟΝ ΣΤΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΟΡΓΟΝΙΤΕΣ ΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΟΥ ΤΑ ΧΕΡΙΑ, ΔΗΛΑΔΗ ΣΥΛΛΕΚΤΕΣ ΟΡΓΟΝΗΣ ΜΕ ΔΕΞΙΟΣΤΡΟΦΑ ΠΗΝΙΑ ΚΑΙ ΣΥΜΠΙΕΣΜΕΝΑ ΜΕΤΑΛΛΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΚΡΥΣΤΑΛΛΟΥΣ, ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΜΕ ΦΙΛΟΥΣ.
ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΚΑΤΙ, ΕΙΝΑΙ ΣΟΦΟ ΝΑ ΕΡΕΥΝΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΕΙΡΩΝΕΥΕΣΑΙ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΕΡΕΥΝΗΣΕΙ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΘΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΕΓΩ ΣΟΥ. ΑΝ ΠΑΛΙ ΑΔΙΑΦΟΡΕΙΣ, ΤΟ ΔΕΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ. ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΟΜΩΣ ΜΕ ΠΡΟΚΑΛΕΣΑΝ.
ΤΟΝ ΠΟΛΕΜΟ ΔΕΝ ΤΟΝ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΕΓΩ.

Η ζωή ξεκινάει εκεί που ο φόβος πεθαίνει.
OSHO
Sprayman
Competition
 
Δημοσ.: 970

Re: Μας ψεκάζουν?

Δημοσίευσηαπό antonisk6 » Δευτ Σεπ 27, 2010 7:27 pm

"Το έτος 2086 τα Playmobil εισέβαλαν στην ειρηνική LEGOLAND, για να εκμεταλλευτούν το πλούσιο σε πλαστικό υπέδαφος της. Στην διάρκεια της κατοχής σκοτώθηκαν 1.200 στρατιώτες Playmobil και 190.000 LEGO
Μοναδικός επαναστάτης, ο μεγάλος Καπαμαρού από την Ασία, κατάφερε να μαζέψει στρατό από παιχνίδια που διαφωνούσαν. Ανάμεσα τους αποστασιοποιημένα στρουμφ, ο Δρακουμέλ, τα αρκουδάκια της αγάπης, ο Γκάρφιλντ, ο Σνούπυ και τα χελονονιτζάκια, τo Muppet Show, ο Γκας από το Toy Story, ο Αλλαντίν, ο Σίμπα, ο Κεν-κεν, ο Superman, και άλλοι ξεχασμένοι ήρωες. Στην τελευταία μάχη του κόλπου έπεσαν και οι τελευταίοι. Στην μνήμη τους."

antonisk6
Competition
 
Δημοσ.: 236

Re: Μας ψεκάζουν?

Δημοσίευσηαπό andread » Δευτ Σεπ 27, 2010 7:37 pm

antonisk6 έγραψε:"Το έτος 2086 τα Playmobil εισέβαλαν στην ειρηνική LEGOLAND, για να εκμεταλλευτούν το πλούσιο σε πλαστικό υπέδαφος της. Στην διάρκεια της κατοχής σκοτώθηκαν 1.200 στρατιώτες Playmobil και 190.000 LEGO...


Μήπως τα παραλές ?!

andread
Διαχειριστής||Διαχειρίστρια
 
Δημοσ.: 725

Re: Μας ψεκάζουν?

Δημοσίευσηαπό GiotaR » Δευτ Σεπ 27, 2010 7:44 pm

Mr oneiropoios :arrow: Εδώ δεν είναι λαϊκό δικαστήριο για απόδοση ευθυνών, την άποψή μου είπα και χωρίς να απευθύνομαι σε κανέναν. Σε παρακαλώ το "Γιωτούλα" να το αλλάξεις σε "Γιώτα".Δεν είμαι αφελής, να μου μιλάς σαν παιδάκι, αλλά ούτε γνωριζόμαστε για να με προσφωνείς με υποκοριστικά. :roll: και για να ξεκαθαρίζω, δεν με απασχολεί καθόλου το θέμα του ψεκασμού, το κίνητρό μου για να γράψω ήταν μόνο ο προβληματισμός μου για τους χαρακτήρες και τις συμπεριφορές μας.

GiotaR
Competition
 
Δημοσ.: 291

Re: Μας ψεκάζουν?

Δημοσίευσηαπό Sprayman » Δευτ Σεπ 27, 2010 7:58 pm

ΟΤΑΝ ΣΟΥ ΛΕΩ ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΓΙΩΤΟΥΛΑ ΣΤΟ ΒΟΥΝΟ ΔΕΝ ΣΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ. ΕΔΩ ΣΕ ΠΕΙΡΑΞΕ?
ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ΜΟΥ... ΟΛΟΙ ΜΕ ΕΜΕΝΑ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΒΑΛΕΙ? :roll:

Η ζωή ξεκινάει εκεί που ο φόβος πεθαίνει.
OSHO
Sprayman
Competition
 
Δημοσ.: 970

Re: Μας ψεκάζουν?

Δημοσίευσηαπό george29041 » Δευτ Σεπ 27, 2010 8:22 pm

Για κανε μια αυτοκριτικη και αν τα βρεις ολα καλα κοιμησου ησυχος αν οχι ζητα συγνωμη εκει που πρεπει :wink:

ΠΟΛΥ ΓΡΑΦΕΙΣ...ΛΙΓΟ ΠΕΤΑΣ :lol: :lol: :lol:
george29041
Competition
 
Δημοσ.: 376

Re: Μας ψεκάζουν?

Δημοσίευσηαπό cumulus » Δευτ Σεπ 27, 2010 9:33 pm

Ειρήνη και από εμένα λοιπόν … :roll:
πρόσεξες ότι η συγκεκριμένη κόντρα – μαλακία – φαγωμάρα – ξεκίνησε από ένα ωραιότατο post που έβαλες για το Σπάρταθλο ;; :shock: :?:
Ότι ακλούθησε οφείλετε στον τρόπο σου κατά την γνώμη μου … ο κάθε ένας μας πιστεύει ότι θέλει και αν θέλει θα ακούσει και κάτι καινούριο , αν έχει διάθεση, δεν μας φταίνε τα chemtrails επαναλαμβάνω αλλά ο τρόπος που εκφράζεσαι …

Κατά την γνώμη μου …

Peace

Ο καλυτερος πιλοτος ειναι αυτος με το μεγαλυτερο χαμογελο μετα την πτηση ! :lol:

http://www.youtube.com/profile?user=manoskyriakakis

http://www.o2paragliding.gr/
cumulus
Competition
 
Δημοσ.: 213

Re: Μας ψεκάζουν?

Δημοσίευσηαπό paramick » Δευτ Σεπ 27, 2010 9:45 pm

Για δοκίμασε τα παρακάτω,και θα δεις βελτίωση.........................

Μίλα λίγο,πέτα πολύ...........
Μην ψεκάζεις άλλο,το πιάσαμε το υπονοούμενο.....................
Προσπάθησε να είσαι φιλικός με το περιβάλλον σου,και όταν δεν σου βγαίνει ..................προσπάθησε να είσαι φιλικός με το περιβάλλον σου.
Υπομονή με τους γηραιότερους,σεβασμός με τους παλαιότερους...........(για γηραιότερους παλαιότερους δεν το συζητάμε........)
Και επιτέλους,γράφε με πεζά ,δείχνοντας σεβασμό στα μάτια και τα αυτιά μας................
Α και κατι τελευταίο,έχεις να φας πολλά ''ψωμιά"-Καλέτζια- για να πεις την Γιώτα Γιωτούλα,τον
Βαγγέλη vago,και να χτυπάς τον Slavek φιλικά στην πλατη λέγοντας ''που σαι ρε φίλε"............


Τα παραπάνω γραφτηκαν με καλή διάθεση,στο πνεύμα του airmanship,και χωρίς την άδεια των αναφερομένων....... :roll:

paramick
Competition
 
Δημοσ.: 1061

Re: Μας ψεκάζουν?

Δημοσίευσηαπό paramick » Δευτ Σεπ 27, 2010 9:45 pm

sorry,διπλοπόσταρα.

paramick
Competition
 
Δημοσ.: 1061

Re: Μας ψεκάζουν?

Δημοσίευσηαπό Sprayman » Δευτ Σεπ 27, 2010 9:56 pm

badder έγραψε:εμένα μπορείς να με λες Γιαννούκο 8) ... :P

ΝΑΙ ΝΑΙ.! ΘΑ ΣΟΥ ΖΟΥΛΑΩ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΓΟΥΛΑΚΙΑ. :mrgreen:

Η ζωή ξεκινάει εκεί που ο φόβος πεθαίνει.
OSHO
Sprayman
Competition
 
Δημοσ.: 970

Re: Μας ψεκάζουν?

Δημοσίευσηαπό ian » Δευτ Σεπ 27, 2010 10:12 pm

Κανονικα δεν θα επρεπε να το γραψω εδω....
...συγγενικο μου προσωπο στην Αμερικη που ειναι εντελως μεσα στα "πραγματα" μου εμπιστευτηκε το εξης...
οτι οι ψεκασμοι πραγματι γινονται αλλα για πολυ διαφορετικο λογο απ οτι πιστευουμε..

Μας αφηνουν να πιστευουμε οτι ψεκαζουν για κακο της υγειας του ανθρωπου και καλα να καμψουν την λογικη μας κριση και το επαναστατικο μας πνευμα για να κρυψουν μια πολυ μεγαλυτερη συνομωσια κατα της ανθρωποτητας...

Κυριες και κυριοι σε λιγο καιρο η γη θα μπορει να κατακτηθει απο βιαια μορφη εξωγηινης ζωης στους οποιους θα προσφερουμε σωμα και αιμα, θα ειμαστε οι σκλαβοι τους για να μπορουν αυτοι να ζουν οπως αυτοι θελουν.....το μονο προβλημα ειναι οτι απο την ατμοσφαιρα της Γης λειπουν καποια συστατικα τα οποια ειναι υπευθηνα για την αναπαραγωγη των εξωγηινων η οποια μπορει να γινει με φυσιολογικο τροπο, χωρις αυτα τα συστατικα θα μας αναγκασουν να γινουμε ξενιστες τους, αλλα ετσι θα χασουμε και την συνηδηση μας θα γινουμε κατι σαν ζομπι δηλαδη, γιαυτο οι μεγαλοι ηγετες που κυβερνανε τον κοσμο ηρθαν σε μια συμφωνια με τους εξωγηινους... να ψεκαζουν την ατμοσφαιρα μεχρι να γινουν καταληλες οι συνθηκες για αυτους και ετσι να μην γινουμε ξενιστες τους και να κερδισουν και πολυτιμο χρονο μηπως καταφερουν να ερθουν οι καλοι εξωγηινοι και μας σωσουν :shock:

Φιλε Ονειροποιε μην με αμφησβητησεις και ουτε να με κοροιδεψεις ...εγω δεν το εκανα :D


Το Παρα5 ειναι ψυχολογικό αθλημα
ian
Competition
 
Δημοσ.: 210

Re: Μας ψεκάζουν?

Δημοσίευσηαπό extreme29 » Δευτ Σεπ 27, 2010 10:29 pm

ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΙΔΙΑ ΗΡΕΜΗΣΤΕ ΑΦΗΣΤΕ ΤΑ ΜΙΣΗ ΚΑΙ ΠΙΑΣΤΕ ΤΟ ......ΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΑΣ

extreme29
EN A
 
Δημοσ.: 25

Re: Μας ψεκάζουν?

Δημοσίευσηαπό GPapapetrou » Δευτ Σεπ 27, 2010 10:45 pm

Α και κατι τελευταίο,έχεις να φας πολλά ''ψωμιά"-Καλέτζια- για να πεις την Γιώτα Γιωτούλα,τον
Βαγγέλη vago,και να χτυπάς τον Slavek φιλικά στην πλατη λέγοντας ''που σαι ρε φίλε"............

Τελευταία επεξεργασία απο GPapapetrou την Δευτ Σεπ 27, 2010 10:52 pm, επεξεργάστηκε 4 φορές συνολικά.
GPapapetrou
EN D
 
Δημοσ.: 128

Re: Μας ψεκάζουν?

Δημοσίευσηαπό GPapapetrou » Δευτ Σεπ 27, 2010 10:48 pm

[quote="paramick"]


Α και κατι τελευταίο,έχεις να φας πολλά ''ψωμιά"-Καλέτζια- για να πεις την Γιώτα Γιωτούλα,τον
Βαγγέλη vago,και να χτυπάς τον Slavek φιλικά στην πλατη λέγοντας ''που σαι ρε φίλε"............



Νομιζω οτι το υφος που το λες παιζει ρολο και οχι ποσες φορες εχεις πεταξει στο καλετζι η οπουδηποτε αλλου!
Δηλαδη αν ερθω και σε φωναξω Μιχαλακη θα με ρωτησεις ποσες φορες εχω πεταξει στο καλετζι η στον κιθαιρωνα; :lol: :lol:
Χωρις παρεξηγηση κουβεντα να κανουμε :lol: :lol:

GPapapetrou
EN D
 
Δημοσ.: 128

Re: Μας ψεκάζουν?

Δημοσίευσηαπό georgek » Δευτ Σεπ 27, 2010 10:56 pm

Spam on

legendary-thread.jpg

Spam off

Δέν έχετε τα κατάλληλα δικαιώματα να δείτε τα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
georgek
EN B
 
Δημοσ.: 46

Re: Μας ψεκάζουν?

Δημοσίευσηαπό paramick » Δευτ Σεπ 27, 2010 11:53 pm

Οτι ύφος και να έχεις,αν η στάση σου σε δημόσιες συζητήσεις είναι προσβλητική,σε ενδιαφέρει μόνο να ακουστείς και όχι να συζητήσεις και αν γίνεσαι εριστικός,οι παρέες, απο ένστικτο και μόνο θα σου γυρίσουν την πλάτη.
Το τραπέζι στην ταβέρνα δυστυχως δεν θα χωράει αλλον ένα,δεν θα υπάρχει άδεια καρέκλα σε ολόκληρο καφενείο,κανείς δεν θα κάνει ένα κώλο πιο κει για να κάτσεις στην απογείωση.
Οπου Καλέτζι βάλε Κιθαιρώνα,Αμφίκλεια,Μουζάκι.......................κτλ
Κατα την γνώμη μου η παρέα κανει το παραπέντε τόσο όμορφο για τους τουριστικής κλάσης πιλότους (σαν και μένα).
Οι λίγοι και σημαντικά ικανότεροι απο τους τουριστικούς,πετάνε με τον εαυτό τους και για τον εαυτό τους.
Ταπεινή μου γνώμη.............

ΥΓ. Το Μιχαλάκης ακουγεται τόσο φλούφλικο,που μόνο ο Τσουλούφης με κοροιδεύει έτσι. :mrgreen:

paramick
Competition
 
Δημοσ.: 1061

Re: Μας ψεκάζουν?

Δημοσίευσηαπό Sprayman » Τρί Σεπ 28, 2010 5:37 pm

paramick έγραψε:Οτι ύφος και να έχεις,αν η στάση σου σε δημόσιες συζητήσεις είναι προσβλητική,σε ενδιαφέρει μόνο να ακουστείς και όχι να συζητήσεις και αν γίνεσαι εριστικός,οι παρέες, απο ένστικτο και μόνο θα σου γυρίσουν την πλάτη.
Το τραπέζι στην ταβέρνα δυστυχως δεν θα χωράει αλλον ένα,δεν θα υπάρχει άδεια καρέκλα σε ολόκληρο καφενείο,κανείς δεν θα κάνει ένα κώλο πιο κει για να κάτσεις στην απογείωση.
Οπου Καλέτζι βάλε Κιθαιρώνα,Αμφίκλεια,Μουζάκι.......................κτλ
Κατα την γνώμη μου η παρέα κανει το παραπέντε τόσο όμορφο για τους τουριστικής κλάσης πιλότους (σαν και μένα).
Οι λίγοι και σημαντικά ικανότεροι απο τους τουριστικούς,πετάνε με τον εαυτό τους και για τον εαυτό τους.
Ταπεινή μου γνώμη.............

ΥΓ. Το Μιχαλάκης ακουγεται τόσο φλούφλικο,που μόνο ο Τσουλούφης με κοροιδεύει έτσι. :mrgreen:

Δέν έχετε τα κατάλληλα δικαιώματα να δείτε τα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Η ζωή ξεκινάει εκεί που ο φόβος πεθαίνει.
OSHO
Sprayman
Competition
 
Δημοσ.: 970

Re: Μας ψεκάζουν?

Δημοσίευσηαπό vagos » Τετ Σεπ 29, 2010 9:07 am

extreme29 έγραψε:ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΙΔΙΑ ΗΡΕΜΗΣΤΕ ΑΦΗΣΤΕ ΤΑ ΜΙΣΗ ΚΑΙ ΠΙΑΣΤΕ ΤΟ ......ΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΑΣ



γεια σου ρε Μακηηηηηηη ρητοραααα :mrgreen:

:lol: MAKE LOVE NOT WAR ......
:shock: http://www.otherside.gr/2009/10/sygxron ... 500-atoma/

vagos
Competition
 
Δημοσ.: 1007

Re: Μας ψεκάζουν?

Δημοσίευσηαπό freedom » Τετ Σεπ 29, 2010 1:26 pm

Εάν υποθέσουμε ότι υπάρχει ένα μεγάλο αφεντικό στον πλανήτη.
Αυτό το Big Bo$$ σήμερα ελέγχει τα πάντα . Το χρήμα την ενέργεια την τροφή μας την χρυσή φυλακή που μας έχει φτιάξει και νομίζουμε ότι ζούμε σε ένα ( χρυσό κλουβί ) και μας ψεκάζει για ποιο λόγο?? ( Ξέρω αλλά δεν σας λέω :D :D )
Υπάρχουν περίπου 3000 χιλιάδες προφήτες στον πλανήτη όπως ο Μωάμεθ ο δικός μας Χριστουλης κλπ, αλλά όλες οι φυλές μιλούν για έναν ΘΕΟ που κάνεις δεν ξέρει που είναι και τι είναι . ( και αυτό το ξέρω αλλά πάλι δεν σας λέω :D :D ειναι θεμα βιωματων )
Εάν δεχτούμε ότι είμαστε αγράμματοι αμόρφωτοι και κοιτάξουμε πριν στους πρόγονους μας , προσπαθώντας να κατανοήσουμε τις 65.000.000 λέξεις και πλέων της γλώσσας μας ,εκεί υπάρχουν με μαθηματική ακρίβεια και όλες οι απαντήσεις.
Σε άλλη περίπτωση μπορούμε να μιλάμε ώρες χωρίς να ξέρουμε τι λέμε και κυρίως να μην καταλαβαίνουμε τι μας λένε. ( ειναι ορατο και σε αυτο το Post) :cry:
Αλλά όλα αυτά είναι προσωπική και εσωτερική υπόθεση του καθενός μας .
Εγώ έχω βρει τις απαντήσεις μου ,μπορεί να είναι σωστές μπορεί και λάθος . Δεν μπορώ και δεν πρέπει να προσπαθήσω να πείσω κανέναν και για τίποτα.
Η ελεύθερη βούληση ( Αυτο ειναι το δωρο του θεου προς τους ανθρωπους) είναι πάντα ιερό και ο καθένας αποφασίζει για τον εαυτό του εάν θέλει να γίνει σαν τα ORCK (άρχοντας των δακτυλιδιών) να πεθάνει χωρίς καμία αξία η να πεθάνει στην μάχη πολεμώντας για κάτι .
Αλώστε η πατρίδα μας είναι γεμάτη ήρωες και προδότες η επιλογή είναι δική μας.

freedom
Competition
 
Δημοσ.: 295

Re: Μας ψεκάζουν?

Δημοσίευσηαπό adreas » Τετ Σεπ 29, 2010 2:05 pm

Πόσο μαλάκας πρέπει να είναι ο Big Bo$$ για να χρησιμοποιεί αεροπλάνα; Η Αθήνα έχει δίπλα το Θριάσιο και τον κάμπο της Θήβας. Καλή σας όρεξη.

adreas
Competition
 
Δημοσ.: 569

Re: Μας ψεκάζουν?

Δημοσίευσηαπό tsouloufis » Τετ Σεπ 29, 2010 2:55 pm

αφηστε τις μαλακιες και ριξτε κανενα ψηφο !!!!

Έχω το καλύτερο glide για 2/3 να πάτε να $@% όλοι
24%

τι λετε ρε ολοι τσαμπιονα ειστε :shock: ???????????????

__________________________________________________________________
https://web.facebook.com/dreamparaglidi ... =bookmarks
http://www.dreamparagliding.gr/
tsouloufis
Competition
 
Δημοσ.: 1216

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στην Αερολογίες

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 36 επισκέπτες