Ημερομηνία Παρ Μαρ 29, 2024 1:00 am
Text Size
Αρχική Κοινότητας Γενική Συζήτηση Συζητήσεις

Συζητήσεις

Περί Συλλόγου εκπαιδευτών ο λόγος.

Θέματα γενικού ενδιαφέροντος που αφορούν τον χώρο του αλεξιπτώτου πλαγιάς.

Συντονιστής: Moderators

Περί Συλλόγου εκπαιδευτών ο λόγος.

Δημοσίευσηαπό freedom » Τρί Μάιος 08, 2018 12:56 pm

Αγαπητοί φίλοι εκει στο ΔΣ του Συλλόγου εκπαιδευτών θα ήθελα να ξεκινήσω μια δημόσια συζήτηση μαζί σας για το τι μέλη γενέσθαι με αυτό το Σύλλογο στον οποίο να αναφέρω για το ορθών της συζητήσεως δεν είμαι μέλος του. Ξεκινήσαμε πριν 5-6 χρονια αν θυμάμαι καλά αυτό το Σύλλογο με σκοπό να δύσει λύσεις στα προβλήματα των εκπαιδευτών, να συνδράμει με προτάσεις στο έργο της Ομοσπονδίας της επιμόρφωσης των εκπαιδευτών κλπ κλπ. Κατά κοινή ομολογία με διάφορους φίλους εκπαιδευτές που συζήτησα παρατηρήσαμε ότι κάπου στην διαδρομή χάθηκε το σκεπτικό της ιδρυτικής διακήρυξης και κατά την προσωπική μου άποψη ο Σύλλογος οδηγήθηκε στην απαξίωση .Ως καλοί φίλοι που είμαστε τόσα χρόνια και συνοδοιπόροι στο χώρο παρακαλώ ξεκαθαρίστε εδώ δημόσια της μελλοντικές σας προθέσεις για αυτό τον Σύλλογο. Να σας θυμίσω εάν και το ξέρετε είναι Σύλλογος για όλους τους Έλληνες εκπαιδευτές.
Περιμένω με χαρά την τοποθέτηση σας στο ερώτημα μου και θα επιθυμούσα αυτή η συζήτηση να είναι δημόσια ώστε να μπορούν να ενημερώνονται ολοι οι Εκπαιδευτές. Επίσης καλό είναι όσοι εκπαιδευτές επιθυμούν να συνδράμουν στην συζήτηση να τοποθετηθούν εδώ και να καταθέσουν τις απόψεις τους δημόσια .
ΜΦΧ
Διονύσης Βλασόπουλος

freedom
Competition
 
Δημοσ.: 295

Re: Περί Συλλόγου εκπαιδευτών ο λόγος.

Δημοσίευσηαπό LAAS » Πέμ Μάιος 10, 2018 6:19 am

ΕΣΥ ΘΑ ΤΗΝ ΑΡΧΙΣΗΙΣ... ΑΛΛΑ, ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΕΧΗΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑΝ ΚΑΤΑΛΗΞΙΝ ΜΕ ΤΗΝ ΕΝΑΡΞΙΝ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΣΑΣ ΠΡΟ 5ΕΤΙΑΣ!!! ΔΥΣΤΥΧΩΣ...

LAAS
EN B
 
Δημοσ.: 73


Επιστροφή στην Συζητήσεις

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 8 επισκέπτες

cron