Ημερομηνία Παρ Μαρ 29, 2024 8:57 am
Text Size
Αρχική Κοινότητας Τεχνικά θέματα - Helpdesk sky.gr

sky.gr

Προβήματα με το chat room

Θέματα που αφορούν το site. Ερωτήματα για τη λειτουργία του και υπόδειξη προβλημάτων.

Συντονιστής: Moderators

Προβήματα με το chat room

Δημοσίευσηαπό Georgia » Σάβ Μαρ 13, 2004 12:16 am

Προσπάθησα να μπω στο chat 2-3 φορές σήμερα και αντιμετώπισα το εξής πρόβλημα: ενώ με έδειχνε μέσα, δεν άνοιγε κανένα παράθυρο, εξακολουθούσα να βρίσκομαι στη σελίδα εισόδου. Δεν ξέρω αν οι άλλοι που ήταν μέσα με έβλεπαν. Πάντως μέσα δεν ήμουν σίγουρα. Μήπως κάνω κάτι λάθος; Τι να κάνω για να το διορθώσω;

Georgia
EN A
 
Δημοσ.: 17

Δημοσίευσηαπό sofia » Σάβ Μαρ 13, 2004 12:19 am

το επαθα και εγω προχθες, ο Στρατος με εβλεπε μεσα αλλα εγω δεν ειχα επαφη, το ιδιο και με εσενα τωρα εγω σε εβλεπα μεσα

sofia
EN B
 
Δημοσ.: 108

Δημοσίευσηαπό Georgia » Σάβ Μαρ 13, 2004 12:42 am

Παρακαλώ κύριοι administrators, see to it, asap. :wink:

Georgia
EN A
 
Δημοσ.: 17

Δημοσίευσηαπό badder » Σάβ Μαρ 13, 2004 12:06 pm

Μόλις το δοκίμασα και δουλεύει κανονικά, υποθέτω ότι το πρόβλημα σας έχει να κανει με το εξής. Ίσως χρησιμοποιήτε κάποιο πρόγραμμα που εμποδίζει τα pop-up παράθυρα και γι'αυτό δε ανοίγει το παράθυρο του chat. Επίσης προσέχετε όταν είσαστε στο chat και θέλετε να βγείτε μην κλεινετε απλώς το παράθυρο αλλά να πατάτε έξοδο (κάτω δεξιά). Αν κλέισετε το παράθυρο τότε το σύστημα θα νομίζει ότι είστε΄online και για τα επόμενα 2-3 λεπτά δέν θα σας αφήνει να ξαναμπείτε (δεν θα ανοίγει το pop-up παράθυρο του chat).

Ελπίζω να βοήθησα :)

Η απλούστερη λύση είναι η σωστή.
badder
Διαχειριστής||Διαχειρίστρια
 
Δημοσ.: 2712

Δημοσίευσηαπό Georgia » Σάβ Μαρ 13, 2004 2:56 pm

Ευχαριστώ για την άμεση ανταπόκριση.
Αυτός ο Gus όλο σαμποτάζ μου κάνει... :roll:

Georgia
EN A
 
Δημοσ.: 17


Επιστροφή στην sky.gr

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 8 επισκέπτες